Resultater Juniorlekene 2007 Utskriftsvennlig versjon
RESULTAT 60m LØP Under 13
Nr Navn Alder Klasse Lag Tid 1 Tid 2 Differanse
20 Lars Kval-Engstad 7 Under 13 Porsgrunn HIL 14,66 15,75 1,09
33 Ingrid Høie Grøttum 9 Under 13 Blindernveien skole 38,16 35,31 2,85
17 Cecilie W. Jacobsen 10 Under 13 Porsgrunn HIL 15,03 14,14 0,89
28 Sigurd Stuge 10 Under 13 Blindernveien skole 13,74 13,72 0,02
32 Olav Hisdal 10 Under 13 Blindernveien skole 16,14 16,23 0,09
19 Linda Kval-Engstad 11 Under 13 Porsgrunn HIL 17,36 18,20 0,84
29 Gustav Ziegler Helle 11 Under 13 Blindernveien skole 15,27 16,24 0,97
52 Jonatan Kodingsnes 11 Under 13 Opptur Fossum IF 13,83 14,65 0,82
31 Ragna Løvseth Hoem 12 Under 13 Blindernveien skole 28,62 32,59 3,97
56 Anja Wold Lunde 12 Under 13 Opptur Fossum IF 11,60 11,77 0,17
96 Andreas Teigøy 12 Under 13 Haukåsen 64,01 60,94 3,07
101 Frida Bergström 12 Under 13 Borås HIF 13,85 14,93 1,08
RESULTAT 60m LØP 13 - 20
Plass Nr Navn Alder Klasse Lag Tid 1 Tid 2 Differanse
1 107 Sara Klefberg 13 13-20 Borås HIF 17,57 17,58 0,01
2 16 Jon F. Gundersen 19 13-20 Ringerike HSL 12,27 12,30 0,03
3 18 Kristoffer Foss Lepperød 16 13-20 Porsgrunn HIL 9,36 9,31 0,05
4 6 Caroline Fjugstad 14 13-20 Ringerike HSL 46,38 46,56 0,18
5 13 Marius Roa 15 13-20 Ringerike HSL 11,37 11,62 0,25
6 58 Marte Røste  Krydsby 17 13-20 Opptur Fossum IF 12,97 13,28 0,31
7 8 Bent Solenby 14 13-20 Ringerike HSL 14,85 15,17 0,32
8 2 Nora Telle 15 13-20 Kolbotn IL 18,07 18,47 0,40
8 1 Adrian Bjørdal 15 13-20 Kolbotn IL 11,25 11,65 0,40
10 21 Anne Marte Aurstad 16 13-20 Porsgrunn HIL 15,46 15,87 0,41
11 34 Andre Moe 13 13-20 Geithus skøytegruppe 10,34 10,76 0,42
12 76 Signe Bøvolden 13 13-20 Oslo HIL 17,08 16,42 0,66
13 105 Linnea Dahlberg 14 13-20 Borås HIF 15,19 15,96 0,77
14 80 Kristine Oligreen 13 13-20 Oslo HIL 13,06 13,85 0,79
15 12 Glenn Hovde 15 13-20 Ringerike HSL 15,23 17,61 2,38
RESULTAT 60 meter Rullestol Under 13
  Nr Navn Alder Klasse Lag Tid 1 Tid 2 Differanse
  79 Kristine Moen 8 Under 13 Oslo HIL 35,14 31,56 3,58
  103 Samuel Fillipsson 8 Under 13 Borås HIF 24,38 25,62 1,24
  5 Solvår Oseid 9 Under 13 Bærums Verk 49,43 40,24 9,19
  23 Martin Grøsfjeld 9 Under 13 Porsgrunn HIL 22,57 22,37 0,20
  22 Amalie Haukelid 10 Under 13 Porsgrunn HIL 40,17 39,49 0,68
  24 Åsmund Tørring 10 Under 13 Porsgrunn HIL 22,70 19,58 3,12
  25 Aleksander Skau 10 Under 13 Porsgrunn HIL 29,15 30,97 1,82
  70 Eivind Nordseth 10 Under 13 Oslo HIL 24,33 26,41 2,08
  106 Oscar Berggren 10 Under 13 Borås HIF 18,40 20,09 1,69
  63 Jesper Persson 11 Under 13 3 V HIF Gøteborg 17,77 18,25 0,48
  68 Kristine Kuipers 11 Under 13 Oslo HIL 23,80 24,51 0,71
  69 Fredrik Bottolfsen 11 Under 13 Oslo HIL 22,29 22,29 0,00
  84 Synne Fjellhaug 11 Under 13 Oslo HIL 22,09 22,21 0,12
  30 Maria Skorgan Dahl 12 Under 13 Blindernveien skole 70,97 78,03 7,06
  55 Gaute Nymoen 12 Under 13 Opptur Fossum IF 44,24 44,96 0,72
  100 Lars NessetRomundstad 12 Under 13 Lillehammer 23,57 24,34 0,77
RESULTAT 60 meter Rullestol 13 - 20
Plass Nr Navn Alder Klasse Lag Tid 1 Tid 2 Differanse
1 110 Erica Løfquist 14 13-20 IK Drivringen 29,07 28,98 0,09
1 74 Marit Grimsrud 15 13-20 Oslo HIL 21,89 21,98 0,09
3 111 Lena Schrøder 14 13-20 Full Rulle 19,42 19,53 0,11
4 112 Burgra Kilic 16 13-20 Oslo HIL 15,57 15,69 0,12
5 72 Julie Settemsdal 15 13-20 Oslo HIL 19,00 18,83 0,17
6 108 Linda Dahl 17 13-20 IK Driringen 18,49 18,69 0,20
7 71 Audun Bakke 18 13-20 Oslo HIL 13,84 14,20 0,36
8 81 Stine Dybvik 15 13-20 Oslo HIL 19,65 20,30 0,65
9 27 Lene Marie Samuelsen 17 13-20 Menstad Gjengen 21,36 22,04 0,68
10 86 Eivind Aakvaag 18 13-20 Oslo HIL 22,54 23,25 0,71
11 64 Christian Hansson 20 13-20 3 V HIF Gøteborg 26,19 27,53 1,34
12 65 Sara Eriksson 16 13-20 3 V HIF Gøteborg 32,66 34,13 1,47
13 73 Anja Ohren 15 13-20 Oslo HIL 41,24 43,01 1,77
RESULTAT 60 meter El. Stol Under 13
  Nr Navn Alder Klasse Lag Tid 1 Tid 2 Differanse
  99 Caroline Grønbech 9 Under 13 Haukåsen 33,33 44,81 11,48
RESULTAT 60 meter El. Stol 13 - 20
PLASS Nr Navn Alder Klasse Lag Tid 1 Tid 2 Differanse
1 55 Gaute Nymoen 12 13-20 Opptur Fossum 24,32 24,36 0,04
2 88 Thomas Moen 14 13-20 Haukåsen 35,59 35,23 0,36
3 109 Elin Lundgren 16 13-20 IK Drivringen 35,47 35,1 0,37
4 7 Kjetil Tangen 17 13-20 Ringerike HSL 49,77 49,3 0,47
5 95 Nikolas Berg Fjellingsdal 16 13-20 Haukåsen 88,28 79,21 9,07
6 4 Sandra Gustavsen 13 13-20 Petø Gjengen 60,65 51,55 9,10
7 87 Divya Kailasapillai 14 13-20 Haukåsen 63,90 76,73 12,83
8 97 Marthe Drolsum 16 13-20 Oslo HIL 77,52 60,14 17,38
9 3 Birgitte Flagstad 17 13-20 Petø Gjengen 60,02 79,34 19,32
RESULTAT 60 meter Petra 13 - 20
Plass Nr Navn Alder Klasse Lag Tid 1 Tid 2 Differanse
1 44 Helle Kadefoged 13 13-20 Petra Danmark 19,37 19,25 0,12
2 43 Sofia A. Nielsen 16 13-20 Petra Danmark 23,22 22,57 0,65
2 46 Bettina Linea G Eriksen 16 13-20 Petra Danmark 18,49 19,14 0,65
4 42 Tina B. Jensen 19 13-20 Petra Danmark 26,17 23,91 2,26
5 75 Martine Eknæs Lier 18 13-20 Oslo HIL 22,08 24,87 2,79
6 45 Mark Sørensen 13 13-20 Petra Danmark 29,33 33,44 4,11